Притула — Мураєву: ви стріляєте холостими, нафіга ви в тій Раді?

  • Євгеній Мураєв та Сергій Притула посварились в прямому етері
  • Мураєв дорікнув Притулі, що той працював вантажником та кухарем
  • Притула нагадав Мураєву, що у нього не було батька, який міг подарувати нафтопереробний бізнес

Телеведучий, який балотується до Верховної Ради за списками партії «Голос», Сергій Притула вступив в словесну перепалку з лідером «Опозиційного блоку» Євгенієм Мураєвим в етері програми «Право на владу», повідомляє Політарена.

Мураєв дорікнув Притулі тим, що він хоче стати народним депутатом, попри те, що раніше працював вантажником та кухарем.

"Скажіть, що у вашій кар'єрі було корисного для державного управління? ", — запитав Мураєв.

Після цього Сергій Притула наголосив на тому, що йому доводилось забезпечувати родину і він працював на кількох роботах, чим пишається.

"Так, звичайно, мені в моєму житті батько, на відміну від вас, не міг дати нафтопереробний бізнес замолоду. Я мусив заробляти на своє життя сам. Якщо ви такий ефективний, я вас ще раз запитаюсь: 167 законопроєктів, які ви подавали за чотири роки роботи в Раді — за жоден не проголосували. Ви стріляєте холостими. Нафіга ви в тій Раді, Мураєв? ", — сказав Притула.

Усі присутні гості студії підтримали представника партії «Голос» та зазначили, що усі професії є важливими. А член партії «Батьківщина» Сергій Соболєв нагадав, що тривалий час працював слюсарем, щоб забезпечувати власну родину.

Пізніше Мураєв дорікнув і Соболєву, сказавши, що він лише рік працював на заводі, а за наступні 30 років був народним депутатом кількох скликань.


  1. Порошенко затягував подання позову проти Росії — Зеркаль.
  2. Порошенко пообіцяв бити по пиці, якщо йому кричатимуть «Ганьба! ».
  3. Смешко з кулаками накинувся на соратника Гриценка.