Прикордонники показали, як борються з контрабандою сигарет

Прикордонники опублікували відео, у якому показали, як викривають і протистоять контрабанді сигарет через кордон України. Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби.

 

Прикордонники розповіли про способи, за допомогою яких контрабандисти намагаються перемістити пакети через кордон: квадрокоптери, дельтаплани, літаки, катери і тунелі.

Кого українці вважають дружніми народами: деталі у цифрах

У ДПСУ розповіли про способи, за допомогою яких контрабандисти намагаються перемістити пакети через кордон: квадрокоптери, дельтаплани, літаки, катери і тунелі.

«Виходить, що ми людину притягли до відповідальності, вона отримала, згідно з рішенням суду, покарання, і фактично перед законом вона „чиста“, і повертається знову до заняття протиправною діяльністю, оскільки це приносить значні фінансові прибутки», — сказав начальник управління з боротьби із транскордонною злочинністю Департаменту оперативно-розшукової діяльності адміністрації Держприкордонслужби України Юрій Ковальчук.

Зазначено, що порушники сплачують штраф у розмірі 100% вартості товару. У разі повторного затримання протягом року — 200% штраф.

Раніше повідомлялося, що Україна стала «лідером» із контрабанди сигарет до ЄС. Обсяг незаконного ринку сигарет промислового виробництва в Україні виріс майже у сім разів за три роки.