Проводяться переговори щодо повернення українських моряків — Денісова

Людмила Денісова
  • Денісова заявила про проведення переговорів щодо повернення українських моряків в рамках рішення Міжнародного трибуналу ООН
  • Клопотання омбудсмана щодо її особистого зобов'язання як запобіжного заходу для полонених знаходиться на розгляді в РФ

Проводяться переговори щодо повернення українських моряків в рамках виконання Російською Федерацією рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права. Про це заявила у Facebook Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Політарена.

«Мені відомо, що проводяться переговори щодо повернення моряків у рамках виконання рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.Сподіваюсь на те, що усі необхідні документи будуть направлені та враховані. Чекаємо на моряків вдома», — написала омбудсман.

Також Денісова зазначила, що 18 липня вона  підписала клопотання до керівника Слідчого управління ФСБ РФ Михайла Шишова щодо прийняття рішення про обрання її особистого зобов’язання як запобіжного заходу для військовополонених моряків, які перебувають у Лефортовському СІЗО.

За її словами, посольство України в РФ передало через Міністерство закордонних справ РФ ці документи до Федеральної служби безпеки РФ, і зараз вони перебувають на розгляді керівника Слідчого управління.


  1. Денісова просить МЗС РФ відпустити моряків під особисте зобов'язання.
  2. Президент: моряки не для обміну, їх мають повернути.
  3. Російський суд продовжив арешт українським морякам.