Прокуратура повідомила про підозру трьом посадовцям «Укрспортзабезпечення»

  • Трьом посадовцям «Укрспортзабезпечення» оголошено підозри, у зв'язку з закупівлею незареєстрованих в Україні препаратів на суму понад 8 млн гривень
  • У період 2017—2018 років вказані посадові особи, у змові з головним лікарем від Мінмолодьспорту, незаконно здійснили закупівлю лікарських засобів, незареєстрованих у державі
  • Наразі триває досудове розслідування

Трьом посадовцям державного підприємства «Укрспортзабезпечення» оголошено підозри, у зв'язку з закупівлею незареєстрованих в Україні препаратів на суму понад 8 млн гривень. Про це повідомила пресслужба прокуратури міста Києва, передає Політарена.

«Київською місцевою прокуратурою №7 повідомлено про підозру начальнику, першому заступнику та заступнику начальника Державної установи «Управління збірних команд та забезпечення спортивних заходів «Укрспортзабезпечення» у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам», — йдеться в повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що у період 2017—2018 років вказані посадові особи, у змові з головним лікарем національних збірних команд України Мінмолодьспорту, незаконно здійснили закупівлю лікарських засобів, незареєстрованих у державі.

«Згідно з матеріалами слідства, діями службових осіб ДП «Укрспортзабезпечення» інтересам держави в особі Міністерства молоді та спорту України завдано збитки на суму понад 8 млн гривень», — додали в пресслужбі.

Наразі триває досудове розслідування.


  1. Прокуратура вилучить в Офісу президента документи в розслідуванні Іловайської трагедії.
  2. Прокуратура оголосила підозру екснардепу, який заволодів 1 млрд грн «УкрСиббанка».
  3. Прокуратура відкрила провадження через викрадення Саакашвілі.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я