Професіоналізм чи кумівство: Зеленського застерігають від панібратства при формуванні апарату ВР

Фото ТСН

Ніхто не сподівався на такий стрімкий і концентрований успіх партії «Слуга народу», що став своєрідним «культом» по мажоритарці. Складається враження, що й у самій партії поки що до кінця не розуміють, хто вони — ці мажоритарники від партії. Не дарма Володимир Зеленський сказав про те, що кандидати можуть одразу складати мандат, щоб їх потім не виганяли, якщо не налаштовані змінити країну. Бо ж, мабуть, відчуває президент, що десь-таки утопічна система у вигляді протесту проти всіх колишніх (читати: поганих) за все хороше (читати: «Слуга народу») може виявитися недосконалою.

Зеленському, який поклав на себе невиправдану відповідальність за своїх мажоритарників, повинен застерегтися від «кумівства» під час формування апарату Верховної Ради. Зроблено половину справи — обрані депутати. На черзі — помічники, які забезпечуватимуть комунікацію нардепів з громадськістю та інша «начинка» парламенту, не помітна для людського ока. Адже у неофітів може бути спокуса працевлаштувати своїх друзів, родичів та знайомих. Відповідними роздумами поділився в соціальній мережі політичний експерт Микола ФілоновIMG 1882 720x558 - Професіоналізм чи кумівство: Зеленського застерігають від панібратства при формуванні апарату ВР

Яблуко від яблуні недалеко падає, тому сподіватися на те, що у «ревізора» Миколи Тищенка радником стане кандидат наук, не варто. Тут світло падає більше на Instagram-фоловерів. А що? Міністра спорту голова партії вже обирав через соціальні мережі, запитуючи поради у підписників. То чому Тищенку не можна?

Привести фахівців у Раду у вигляді помічників — це останній шанс згладити відсутність знань та навичок у членів вищого законодавчого органу. Адже парламент — це не тільки зовнішній вигляд публічного айсберга — палкі виступи з трибуни, червона доріжка для демонстрації нових вбрань від кутюр, а й щоденна робота в життєво важливих для країни комітетах.

Загалом нова Рада формується сумнівно. Занадто багато випадкових людей від «Слуги народу», серед яких можуть бути охочі підвищити свій якщо не матеріальний, то соціальний статус до нового рівня.

Тому заклик голови партії «Не брехати, не красти, не відступати» виглядає не досить повним. Громадськості варто уважно стежити за оприлюдненням списку помічників нардепів, що станеться незабаром, а Зеленському — застерегти від можливих помилок майбутню фракцію «Слуги народу», зважаючи на особливості новообраних майбутніх депутатів.

1 КОМЕНТАР

  1. Ні якого панібратства. з президентом всі на відстані витянутоі руки!!!

Comments are closed.