Президент прокоментував ситуацію між Мендель та журналістами

  • Володимир Зеленський заявив, у ситуації, що сталась між його прессекретаркою Юлією Мендель та журналістом Сергієм Андрушка, винні обидві особи
  • Президент наголосив, що неодноразово просив особисту охорону, аби ті не чіпали Сергія Андрушка
  • Володимир Зеленський зауважив, що якщо аналогічна ситуація між Юлією Мендель та представниками ЗМІ трапиться у майбутньому, то він буде вимушений з нею попрощатися

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в ситуації, що сталась між його прессекретаркою Юлією Мендель та журналістом «Схем» Сергієм Андрушком, винні обидві особи. Про це він сказав під час прес-марафону, повідомляє Політарена.

«Я, звичайно, пана Андрушка бачив вже багато раз... Веде він себе, мені здається, не зовсім коректно. По-перше, так себе в принципі не повинен вести чоловік стосовно жінки або до дівчини... Я не хочу, щоб це зверхньо звучало, внутрішньо прощав йому його поведінка стосовно мене. Я внутрішньо розумів, це журналісти, це нормально, вони вільні, вони так рухаються... Він здоровий хлопець, він нападає... Це дійсно так, він здоровий хлопець і він стрибає», — сказав Зеленський.

Президент наголосив, що неодноразово просив особисту охорону, аби ті не чіпали Андрушка через його нахабні та неетичні випади у бік гаранта.

«Юля, як прес-секретар, звичайно, не мала права так поводитися, але емоційна виснаженість позначилася. Будь-яку людину можна довести до такого стану... Ми всі люди, ми всі помиляємось. Тому, люди нас люблять чи ненавидять, тому що ми щось робимо, ми — живі люди та повинні знати про це», — додав Зеленський.

Президент зауважив, що якщо аналогічна ситуація між Мендель та представниками ЗМІ трапиться у майбутньому, то він буде вимушений з нею попрощатися.


  1. Мендель про сутички з журналістами: «брехня і маніпуляція» (відео).
  2. Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото).
  3. Зеленський: Я думав, на другий день ми будемо всіх саджати.