Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото)

  • Прессцентр, де проходить перший прессмарафон президента України має два поверхи, але без Wi-Fi
  • Перед входом до Kyiv Food Market відбувається невеликий мітинг, на якому чоловіки пропонують журналістам поставити Зеленському конкретні питання

Президент України Володимир Зеленський проводить свій перший пресмарафон на території Kyiv Food Market, всередині якого облаштували прессцентр для засобів масової інформації, де не працює Wi-Fi, але є фуршет для журналістів, повідомляє кореспондент Політарени.

Перед входом до приміщення Kyiv Food Market відбувається невеликий мітинг: декілька чоловіків тримають плакати з питаннями, які вони пропонують поставити Володимиру Зеленському під час пресмарафону, зокрема "Чому не сидить Свинарчук? ", "Що шепче Богдан? ", "Коли закінчиться епоха бідності? " та інші.

protest result 720x540 - Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото)
Мітинг під пресцентром Kyiv Food Market

Далі усі бажаючі потрапити до місця проведення пресмарафону повинні пройти крізь металошукачі, за якими вхід до приміщення пресцентру.

metaloshukachi result 720x540 - Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото)

Саме приміщення прессцентру двоповерхове. На перший поверх впускають усіх, хто має посвідчення журналіста, другий поверх — виключно для представників засобів масової інформації, які були акредитовані Офісом президента, незалежно від того о котрій годині йому призначена зустріч з Зеленським.

Пресцентр облаштований екранами, на яких транслюється інтерв'ю президента, столами для роботи журналістів, є місце з безкоштовним фудкортом, водою і навіть бар, а ось Wi-Fi не працює. Як пояснили співробітники Kyiv Food Market, він повинен був працювати, але так сталось, що саме в день пресфмарафону зник.

Місце для інтерв'ю з президентом України також розташоване на другому поверсі і відгороджено додатковим кордоном охорони. В цю зоні впускають журналістів групами по 7-10 осіб, за чергою попередньо сформованою Офісом президента.

zelen result 720x540 - Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото)

Оновлено (14:18):

Після кількох годин роботи пресцентру та президентського пресмарафону в kyiv food market з'явився Wi-Fi


  1. Зеленський: Я думав, на другий день ми будемо всіх саджати.
  2. У Києві відбувся перший в історії України платний мітинг (фото).
  3. Зеленський телефоном обговорив з Меркель розведення сил.