Пресмарафон Зеленського завершився після 14 годин інтерв'ювання президента

Пресмарафон Володимира Зеленського
  • Володимир Зеленський понад 14 годин поспіль відповідав на запитання українських та іноземних журналістів
  • Наприкінці пресмарафону президент України виглядав помітно стомленим, але продовжував відповідати на запитання
  • Президент України встановив світовий рекорд за тривалістю проведення пресконференцій серед лідерів усіх країн світу за всю історію

Пресмарафон президента України Володимира Зеленського тривав понад 14 годин поспіль та завершився опівночі четверга, попри те, що не усі журналісти встигли поставити запитання, повідомляє Політарена.

За півтори години до завершення марафону журналістів перестали запускати традиційними «десятками». Кореспондентам надавали можливість поставити запитання, а після відповіді на їх місце сідав інший журналіст: таким чином пресофіс президента намагався скоротити час проведення пресмарафону.

Однак, за 25 хвилин до опівночі, прессекретарка президента Юлія Мендель повідомила, що представники Офісу президента ухвалили рішення припинити пресмарафон рівно об 00:00. Проте закінчився він об 00:10, щоправда, деякі журналісти все одно не встигли поставити свої запитання.

Наприкінці пресмарафону Зеленський виглядав помітно стомленим, але продовжував відповідати на запитання, попри те, що горло президента боліло, про що він сам і повідомив.

Останнім запитанням було питання щодо долі українця Віталія Марківа, засудженого в Італії.

«Ми зустрічалися в Нью-Йорку з прем'єр-міністром Конте. Я знову піднімав це питання. Пан Конте сказав мені, що не має впливу на італійський суд, але він мені сказав, що ми можемо долучити наших кращих адвокатів і зробити все, щоб пан Марків був звільнений», — сказав Зеленський.

Пресмарафон розпочався о 10:00. Таким чином президент 14 годин поспіль відповідав на запитання українських і іноземних журналістів. Це світовий рекорд серед лідерів усіх країн світу за всю історію.

Оновлено (00:28)

Володимир Зеленський у своєму телеграм-каналі відзвітував про пресмарафон і подякував журналістам за підтримку.

«Марафон так марафон. 14 годин спілкування з пресою. Триста журналістів. Кажуть, що понад 500 питань. Це були питання, які стосувалися найголовнішого. Відповів на всі. На деякі, ймовірно, не так, як комусь хотілося б. Але відверто й щиро. Чесно – втомився. Але вдячний журналістам й усім глядачам, які мене підтримували. І це ми також зробили разом! », — написав Зеленський.


  1. Зеленський встановив світовий рекорд з тривалості пресмарафону.
  2. Зеленський не хоче, щоб його запам'ятали лише імпічментом Трампу.
  3. Пресцентр без Wi-Fi: в яких умовах Зеленський проводить свій перший пресмарафон (фото).