Новий прем'єр провів для українських школярів екскурсію Кабінетом міністрів (відео)

  • Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук зробив для школярів відеоекскурсію українським Кабінетом Міністрів
  • Глава уряду провів екскурсію за допомогою самокату, яким проїхався по Кабміну

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук провів для українських школярів відеоексурсію Кабінетом Міністрів, проїхавшись на самокаті в приміщеннях Кабміну. Відповідне відео прем'єр оприлюднив на своїй сторінці в Facebook, передає Політарена.

На початку екскурсії, біля входу в будівлю українського уряду, Гончарук звернувся до школярів країни. Він зазначив, що в понеділок, 2 вересня, учні підуть вчитися, а він — працювати в Кабінет Міністрів. Гончарук запевнив, що хтось із сьогоднішніх школярів у майбутньому також буде прем'єр-міністром, але вже «сильної, модернової держави, з якою рахуватимуться в світі».

«Тоді уряд буде працювати в сучасній, іноваційній будівлі», — сказав прем'єр.

По завершенні екскурсії Гончарук наголосив, що успіх України залежить від того, як вчитимуться сьогоднішні школярі.

«Для того, щоб країна була успішною нам потрібні розумні, освічені, вільні громадяни — ви. Тому вчіться добре, а ми в уряді зробимо все для того, щоб створити вам для цього всі необхідні умови», — сказав прем'єр.

Перше вересня — це завжди старт. Для когось — шкільного життя, для когось — студентського. Моє перше вересня співпало з першим тижнем прем‘єрського життя! Серйозний виклик — зробити українську освіту сучасною, конкурентною, європейського зразка. Якраз для молодої, амбітної команди, що якраз формує Anna NovosadЗ першим вересня всіх, хто навчається та викладає! Змінимо країну разом! Все буде добре. Не перемикайтесь. 😉

Опубліковано Oleksiy Honcharuk Неділя, 1 вересня 2019 р.


  1. Новий прем'єр-міністр пояснив, чому Аваков залишився в Кабміні.
  2. Депутати обрали нового прем'єр-міністра України.
  3. Гройсман попрощався з кріслом прем'єра і побажав успіху наступнику (відео).