Представника «ОПЗЖ» обрали першим заступником голови Одеської облради

  • Вадим Шкаровський був обраний першим заступником голови Одеської облради
  • Представник «ОПЗЖ» отримав 53 голоси «за», один депутат проголосував «проти»
  • Вадим Шкаровський пообіцяв залишити посаду, якщо не виправдає очікування

На позачерговій сесії Одеської обласної ради голова фракції опозиціонерів Вадим Шкаровський був обраний першим заступником голови облради. Про це повідомила прес-служба політичної партії «Опозиційна платформа — За життя», передає Політарена.

Згідно з повідомленням, Шкаровський отримав 53 голоси «за», один депутат проголосував «проти». Новообраний перший заступник голови облради пообіцяв докласти максимум зусиль для ефективної й плідної роботи ради.

«Я готовий взяти на себе відповідальність. Обіцяю, що за той вибір, який ви сьогодні зробили, вам не буде соромно. Якщо вам стане соромно – я готовий зібратися і піти. Жодної хвилини я не буду триматися за своє крісло», – підкреслив Вадим Шкаровський.

Зі свого боку, народний депутат від «ОПЗЖ» Микола Скорик назвав важливим рішенням обрання Вадима Шкаровського на цю посаду.

«Те, що представник «Опозиційної платформи — За життя» сьогодні увійшов до президії облради – це дуже важливо. Вадим Шкаровський був останнім часом одним з лідерів нашої політсили в облраді, і я дуже радий, що його кандидатура знайшла підтримку серед депутатів інших фракцій. Це говорить про те, що політична карта країни змінюється», – сказав Микола Скорик.

1526911589 8455 - Представника "ОПЗЖ" обрали першим заступником голови Одеської облради

Раніше Вадим Шкаровський був головою фракції «Опозиційного блоку» в Одеській обласній раді, а згодом, після розколу партії, приєднався до "Опозиційної платформи – «За життя». Він балотувався до Верховної Ради на позачергових парламентських виборах до Верховної Ради IX скликання по округу №143, однак зняв свою кандидатуру. Зрештою там переміг Анатолій Урбанський, який до цього був головою облради.


  1. Депутати обрали нового голову Одеської облради.
  2. В Одеській обласній раді та в Ізмаїлі провели обшуки.
  3. Бійка, труна та мітингувальники: в Одесі намагаються переобрати голову облради(фото,   відео).