Православна церква України закликала посилити санкції проти Росії

  • ПЦУ просить посилити санкції проти Російської Федерації
  • У церкві просять залучити відповідальних за розграбування храму до відповідальності

Православна церква України закликає міжнародну спільноту посилити санкції проти Російської Федерації через розграбування кафедрального собору в Криму. Про це повідомила прес-служба ПЦУ, передає Політарена.

У церкві висловлюють рішучий протест і глибоке обурення безперервним насильством російської окупаційної влади проти церкви в Криму і просять залучити відповідальних за розграбування храму до відповідальності.

«Закликати українську та міжнародну спільноту вимагати від Росії припинити порушення прав української православної громади Криму, а винних – притягати до відповідальності, включно з посиленням міжнародних санкцій проти Російської Федерації та проти конкретних посадових осіб «суду», «судовиконавців», «міністерства майна» та інших, безпосередньо причетних до порушення права на свободу совісті та віросповідання у окупованій Автономній Республіці Крим», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляли Крим.Реалії, майно Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги Православної церкви України в Сімферополі після рішення суду про передачу в «користування»
російського Мінмайна Криму було розграбовано.


  1. В Криму знищили єдиний на півострові храм ПЦУ (фото).
  2. В ПЦУ відреагували на «помісний собор» Філарета.
  3. Греко-католики хочуть створити власний патріархат в Україні.