Посольство України в Польщі вимагає знайти радикалів, які напали на українців

  • Посольство України в Польщі вимагає притягнути до відповідальності винних у нападі на українців у Варшаві
  • Консульський відділ українського посольства досі не отримав жодного звернення від потерпілих громадян України

Посольство України в Польщі закликало польську владу знайти нападників на українців у Варшаві та притягнути їх до відповідальності. Про це повідомила прес-служба відомства на офіційному сайті.

«Однозначно засуджуємо ганебний і небезпечний вчинок проти громадян України, які легально працевлаштовані на будівництві метро у Варшаві і сумлінно роблять добру справу для мешканців столиці Польщі. Звертаємося до поліції та інших органів влади з проханням з’ясувати усі обставини злочину, знайти і притягти винних до відповідальності, а також запобігати подібним інцидентам у майбутньому», — йдеться у повідомленні.

В Посольстві закликали українців в Польщі у разі потрапляння в подібні надзвичайні ситуації невідкладно звертатися у відомство чи консульські установи.

Наразі потерпілі громадяни України у Варшаві, на яких було скоєно напад вночі 12 липня, в консульський відділ Посольства не звертались.

У ніч проти суботи в столиці Польщі невідомі кинули пляшку з бензином у вікно українців, які будують у Варшаві метро. На стінах будівлі, де мешкають постраждалі, були написані антиукраїнські гасла.


  1. За два роки безвізом скористалось близько 3 млн українців.
    2. Трудова міграція українців до Польщі зросла в п'ять разів.
    3. ЄС призначив нового керівника делегації в Україні.