Пошуки затонулого судна з українцями на борту продовжують

Пошуки затонулого 26 вересня біля берегів Мартиніки судна з українцями на борту продовжуються. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова та пояснила в коментарі Політарені, чому напередодні вона заявила про припинення пошуково-рятувальної операції.

«Ми збираємо інформацію з будь-яких джерел. Нам говорять, наприклад, МЗС, і ми користуємося тією інформацією, яку отримуємо... На вчора була така інформація, на сьогодні така», — заявила омбудсман.

Денісова написала у Facebook, що наразі, здійснюється пошук шести українців, а  пошуково-рятувальну операцію координує Морський центр порятунку та координації Форт-де-Франс.

«Пошуки шести потерпілих громадян України, членів екіпажу судна Bourbon Rhode, поки що – безрезультатні. За уточненою інформацією, 26 вересня 2019 року під час фатальної аварії в Атлантичному океані судна Bourbon Rhode на борту перебувало десять громадян України. Двоє з них загинуло, двоє – врятувалось. Відповідно до наявної інформації, наразі, здійснюється пошук шести українців», — повідомила омбудсман.

Вчора Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила про припинення пошуково-рятувальної операції.

denisova skrin 1 - Пошуки затонулого судна з українцями на борту продовжують

Кореспондент Політарени під час пресмарафону з Володимиром Зеленським запитав президента, чому Франція припинила пошуки судна з українцями, попри лист Зеленського до президента Франції Еммануеля Макрона з проханням не припиняти цих пошуків.

В Офісі президента пообіцяли з'ясувати ситуацію і також підтвердили Політарені, що пошуки продовжуються.

«Пошуки продовжуються. Три кораблі і літак (залучені до пошуків — ред.)», — повідомили в ОП.


  1. Франція припинила пошуки зниклого судна з українцями на борту.
  2. Зеленський попросив Макрона продовжити пошуки затонулого корабля з українцями.
  3. В Атлантичному океані зникло судно з українцями.