Портнова викликають на допит в ГПУ

  • ГПУ викликає ексзаступник Адміністрації президента Януковича
  • Портнова викликають для допиту як свідка у кримінальному провадженні

Генеральна прокуратура України викликає ексзаступника Адміністрації президента Януковича Андрія Портнова у зв'язку з підозрою у перешкоджанні Євромайдану у листопаді 2013 — лютому 2014 років, зловживання владою правоохоронцями та організацію умисних вбивств. Про це повідомляє офіційний сайт ГПУ, передає Політарена.

«Гр-н Портнов Андрій Володимирович, який проживає за адресою: м. Київ, вулиця Коновальця, 36-в, кв. 50, відповідно до вимог ст.ст. 133, 135 Вам необхідно з’явитися 19 липня 2019 року об 11 год. 00 хв до управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Борисоглібська, 18, каб. 211 (тел. 200-70-82) для одночасного допиту як свідка у кримінальному провадженні № 42013110000001029», — йдеться у тексті повідомлення на сайті.

Портнов вже встиг відреагувати на цю повістку у своєму Telegram-каналі. Він переконаний, що повістка пов'язана з його нагадуванням про допит Порошенка.

«Порядок на мій допит в ГПУ з'явилася на сайті прокуратури рівно через годину після того, як я опублікував нагадування про завтрашній допит Порошенко в ДБР. Пряма залежність ГПУ від Порошенка. Після виборів потрібно жорстко вичистити це злочинне кубло», — написав Портнов.


  1. Портнов: ДБР викликає експрезидента Порошенка на допит.
  2. Ректор університету Шевченка скасував наказ про призначення Портнова.
  3. Вакарчук: Портнов поховав незалежність суддівської системи.