Портнов попросився до Генпрокурора на прийом

  • Соратник президента-втікача Андрій Портнов попросив Руслана Рябошапку прийняти його офіційно
  • Андрій Портнов хоче надати правоохоронцям інформацію щодо без діяння прокурорів у кримінальних провадженнях проти Петра Порошенка та його оточення

Ексзаступник глави Адміністрації президента-втікача Віктора Януковича Андрій Портнов попросив новопризначеного Генерального прокурора Руслана Рябошапку офіційно його прийняти, щоб Портнов мав змогу розповісти про злочини Порошенка, його оточення та без діяння прокурорів ГПУ у цих кримінальних провадженнях. Про це Портнов написав у своєму телеграм-каналі, передає Політарена.

«Звертаюсь до Генерального прокурора Руслана Рябошапки з проханням про офіційну аудієнцію у дні прийому громадян або інші дні», — написав Портнов.

Він уточнив, що хоче надати правоохоронцям усю інформацію, якою володіє, щодо без діяння прокурорів у кримінальних провадженнях стосовно п'ятого президента України Петра Порошенка та його оточення.

«Я той самий громадянин, який має процесуальний статус у кримінальних провадженнях щодо злочинів Порошенка, Парубія, Пашинського, панамських офшорів та інших. Налаштований проінформувати про протиправні рішення і факти без діяння прокурорів Генеральної прокуратури щодо цих та інших фігурантів», — зазначив Портнов.


  1. Депутати змінили генпрокурора України.
  2. Портнов намагається повернути свій вплив на суди за допомогою справ проти Порошенка.
  3. На Портнова подали заяву до ДБР через фінансування Зеленського (документ).