Портнов попросив ДБР зареєструвати усі провадження, в яких є його прізвище (документ)

  • Андрій Портнов надіслав звернення до Державного бюро розслідувань з проханням зареєструвати будь-які кримінальні провадження в яких згадується його прізвище
  • Ексзаступник глави АП зазначив, що дізнався з ЗМІ про те, що існують судові рішення щодо необхідності його залучення до участі у процесуальних діях

Ексзаступник глави Адміністрації четвертого президента Віктора Януковича Андрій Портнов доправив звернення до Державного бюро розслідувань з проханням зареєструвати будь-які кримінальні провадження, в яких згадується його прізвище. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі, передає Політарена.

«Друзі, інформую, що вчора я офіційно звернувся до ДБР з проханням зареєструвати будь-які кримінальні провадження, в яких згадується моє прізвище і на яких наполягають адвокати та оточення Порошенка. Все повинно бути максимально відкритим. Будь-які слідчі дії, питання і відповіді», — написав Портнов.

1111 506x720 - Портнов попросив ДБР зареєструвати усі провадження, в яких є його прізвище (документ)

У своєму зверненні Портнов зазначив, що про судові рішення щодо необхідності його залучення до участі у процесуальних діях, дізнався з преси, та пообіцяв сприяти правоохоронним органам у їх діяльності.


  1. Трубу й Портнова допитають через напад на експрезидента (документ).
  2. Чорновол: моя мета — зупинити «портновщину» в Україні.
  3. Суд зупинив справу за позовом Портнова до Порошенка.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я