Порошенко в Раді хоче тісно співпрацювати з «Голосом»

  • В штабі партії «Європейська Солідарність» Порошенко заявив, що найбільш ідейно близька для них партія «Голос»
  • Порошенко і його команда подадуть руку співпраці всіх народним обранцям, які бачать майбутнє України в Євросоюзі та НАТО.
  • Одне з ключових завдань ЄС — не допустити до влади жодного з путінських з маріонеток з «Опозиційної платформи»

Колишній президент України Петро Порошенко заявив, що головним партнером у парламенті бачить партію «Голос» Святослава Вакарчука. Про це Порошенко розповів під час брифінгу у виборчому штабі партії «Європейська Солідарність», передає Політарена.

«Своїм головним партнером ми вважаємо найбільш ідейно близьку до нас партію „Голос“. Ми готові до стратегічної та ситуативної співпраці з усіма, хто підтримує курс на вступ України в ЄС та НАТО. Наголошую, коли пил від перегонів спаде, вони точно побачать руку, яку наша команда подає для партнерства», — сказав Порошенко.

Колишній президент закликав потенційних партнерів не співпрацювати у Верховній Раді з проросійськими депутатами.

"Ми очікуємо, що всі ті сили, які пройдуть в парламент, відмежуються від «Опозиційної платформи „За життя“ і засвідчать свою позицію щодо неприйнятності співпраці з „п'ятою колоною“. Путінських маріонеток не повинно бути ані в коаліції, ані в уряді, щоб вони з середини уряду не виконували поставлені Путіним та Москвою завдання. Вони мають залишитися на маргінесі політичного життя під щільною увагою спецслужб», — наголосив Порошенко.


  1. Як голосували лідери партій, які можуть подолати 5% бар'єр до Верховної Ради (фоторозповідь).
  2. Вакарчук натякнув, що продовжить займатися музикою.
  3. ЦВК вже опрацювала понад третину протоколів.