Порошенко хотів перенести допит, у ДБР відмовили

  • Порошенко звернувся до директора ДБР з проханням перенести допит
  • Труба відмовив у перенесенні допиту, вказуючи на завантаженість слідчих

Експрезидент України Петро Порошенко звернувся до директора Державного бюро розслідувань Романа Труби з проханням перенести допит на сьогодні, однак отримав відмову. Про це Труба написав у своєму Telegram-каналі, передає Політарена.

«До мене несподівано завітав Петро Порошенко – цей факт вже відомий ЗМІ. Експрезидент звернувся з проханням у зв’язку з довгостроковою відпусткою провести його допит сьогодні, а не 25 липня, як це було визначено слідчим», — написав він.

Попри прохання Порошенка, директор ДБР відмовив у перенесенні допиту, вказуючи на завантаженість слідчих управління.

«Я поважаю своїх слідчих – їхній час та професіоналізм. На кожного слідчого у нас більше 35 проваджень. Я не буду втручатися в хід досудового розслідування та вказувати, коли кого допитувати», — написав він.

Окрім того, Труба зазначив, що адвокати Порошенка мали можливість зв’язатися зі слідчим та з ним напряму узгодити перенесення дати допиту. Тобто особисто приходити до директора ДБР не було потреби.

«Я поважаю час свідків: ми з порозумінням поставилися до завантаженості експрезидента під час виборчої кампанії. Я сподіваюся, що так саме з повагою він поставиться до роботи наших слідчих та прийде завтра на допит», — додав директор ДБР.


  1. Адвокат Порошенка пояснив, чому експрезидент не з'явився на допит (документ).
  2. ДБР викликає Порошенка на допит через несплату податків (документ).
  3. Порошенко пообіцяв бити по пиці, якщо йому кричатимуть «Ганьба! ».