Покарання за порушення депутатської етики для Геращенко відклали, але воно на черзі

  • Ірину Геращенко поки що не відсторонюватимуть від пленарних засідань у Раді за порівняння «слуг народу» з «зеленими чоловічками»
  • Питання щодо відсторонення співголови фракції «Європейська солідарність» поставили у чергу, оскільки є важливіші законопроєкти
  • Давид Арахамія спілкувався з Іриною Геращенко та пояснив її свою позицію та позицію фракції «Слуги Народу»

Відсторонення співголови фракції «Європейська солідарність» Ірини Геращенко від участі у 5 пленарних засіданнях Верховної Ради поставили в чергу, оскільки є законопроєкти, які є важливішими для країни, ніж питання однієї людини. Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія, повідомляє кореспондент Політарени.

«(Ми розглянемо це — ред.) коли в нас буде на це час. Я думаю, що зараз не на часі. Є дуже багато питань, які є набагато важливіші для країни, ніж питання однієї людини. Можливо в черзі полежить, там велика черга законопроєктів, які треба розглядати», — сказав Арахамія.

Він уточнив, що спілкувався з Іриною Геращенко та пояснив їй свою позицію.

«Я взагалі вважав, що людина просто змінить свою думку і скаже «Хлопці та дівчата, вибачте». Але досі не вибачилась. Я сьогодні до неї підійшов і сказав: «У мене до вас немає ніяких особистих претензій, але оскільки це була образа, я, як голова фракції, виконував свою роботу. Якщо б я був на вашому місці, я б просто вибачився і взагалі б не виносили це на розголос суспільства», — сказав Арахамія.

Регламентний комітет ВР запропонував позбавити Ірину Геращенко права брати участь у 5 пленарних засіданнях через те, що вона з трибуни Верховної Ради порівняла «слуг народу» із «зеленими чоловічками», щоправда, не називаючи жодної фракції вголос.


  1. Регламентний комітет запропонував відсторонити Геращенко на 5 пленарних засідань.
  2. Геращенко порівняла «слуг народу» із «зеленими чоловічками» 2014 року.
  3. Геращенко викликали «на килим» за порушення депутатської етики.