Під час сутичок на блокпосту у Кремінному поліція затримала двох осіб

  • На Луганщині поліція зупинила колону автомобілів, які їхали в Золоте
  • Учасники колони відмовились надати поліцейським документи для перевірки, внаслідок чого виникла штовханина
  • Правоохоронці затримали двох осіб з колони

На Луганщині поліція зупинила колону з понад 20-ти автомобілів, які їхали в Золоте, та затримала двох чоловік. Про це повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ, передає Політарена.

Співробітники полку поліції «Миротворець» на блокпосту біля Кремінного зупинили автомобільну колону, в якій нарахували понад 25 машин. Колона рухалась в Золоте. Правоохоронці попросили учасників руху надати документи для їх перевірки, на що отримали відмову. В результаті цього виникла словесна перепалка, а за нею й штовханина.

«Під час сутички один правоохоронець отримав тілесні ушкодження внаслідок наїзду автомобіля. Наразі йому надається медична допомога. Діючи відповідно до Закону України „Про Національну поліцію“, спецпризначенець здійснив попереджувальний постріл у повітря», — розповіли в поліції.

У МВС наголосили, що спецзасоби чи вогнепальну зброю поліцейські не застосовували. Вони затримали двох осіб: водія, який наїхав на правоохоронця, та особу, яка перебувала у розшуку.

Під час огляду автомобілів працівники поліції вилучили 6 мисливських рушниць. Після перевірки зброю повернули власникам.


  1. На блокпосту на Луганщині сталися сутички між правоохоронцями та учасниками акції Білецького (відео).
  2. Білецький оголосив мобілізацію, щоб не допустити розведення військ.
  3. Поліція нестиме службу в Золотому, незважаючи на розведення сил.