Перевірка поліграфом: Ще одна «слуга народу» не брала гроші, але дещо приховує

  • Ольга Василевська-Смаглюк не отримувала хабар, щоб не голосувати за законопроєкт №2047, але може знати тих, кому пропонували гроші
  • Поліграфиня уточнила, що народна депутатка має підозри щодо того, хто саме міг спокуситись на хабар за голосування

Народна депутатка від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк не отримувала грошей за те, щоб «провалити» законопроєкт №2047 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості», проте їй відомо, що подібні пропозиції були. Такий висновок зробила поліграфиня Жанетта Половнікова, яка проводила перевірку народної обраниці, повідомляє Політарена.

«Досліджувана особа нічого не приховує, грошей вона не брала жодного разу, ніяких, за вирішення питань. Єдине, вона приховує інформацію про те, що подібні пропозиції були. Можливо, не безпосередньо до неї, бо там реакція має більш асоціативний характер, але нашій досліджуваній особі відомо про те, що були подібні пропозиції», — сказала Половнікова.

Вона уточнила, що Василевська-Смаглюк достеменно не знає, хто саме взяв гроші, але має щодо цього питання власні підозри.

«Вона приховує від нас також, що має підозри, хто міг спокуситись, хоча усно заперечує, каже, що ні. Достеменно реакції на те, що вона точно знає, хто взяв гроші, зафіксовано не було. Це свідчить про те, що вона достеменно не знає, в неї можуть бути тільки підозри», — сказала поліграфиня.

Жанетта Половнікова уточнила, що такий висновок зроблений на основі попередніх даних, які вона назвала «сирими балами», та її досвіду роботи поліграфологом, а документ про проходження поліграфічної перевірки з точними результатами буде готовий пізніше.

«Детальні результати в письмовому вигляді потребують ще ретельного перегляду і часу, тому вони можуть бути готові завтра на другу половину дня», — сказала Половнікова.


  1. Колишня журналістка «1+1» пройде поліграф в прямому етері та в приміщенні комітету.
  2. Експерт назвав смішною перевірку нардепа Леонова поліграфом тривалістю в 5 хвилин.
  3. Дубінський пройшов поліграф: Не збрехав (відео).