Парубій вдруге відмовив Зеленському скликати позачергове засідання Ради

  • Голова Верховної Ради відмовив президенту України скликати позачергове засідання Ради, посилаючись на помилки в листі
  • Парубій готовий підписати розпорядження про скликання позачергової сесії, а не засідання
  • Спікер нагадав Зеленському, що в Раді є депутати, які воювали за Україну на Донбасі

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій вдруге відмовив президенту України Володимиру зеленському у скликанні позачергового засідання парламенту через помилки у надісланому листі. Про це Парубій написав у своєму Facebook, передає Політарена.

«Змушений знову повторити, що Ваше подання від 17 липня 2019 року було оформлено не у відповідності з вимогами чинного законодавства. Вчора я ввічливо попросив Вас виправити цю помилку. А також надав аргументоване, розгорнуте та вичерпне юридичне обґрунтування», — написав Парубій.

Голова ВР уточнив, що готовий провести позачергову сесію, а не засідання, одразу після того, як отримає президентський лист без помилок.

«Якщо Ви насправді хочете проведення позачергової сесії, а не демонстрації передвиборчого шоу, Ваш офіс без будь-яких труднощів міг би швидко і ефективно привести текст листа Президента України до Верховної Ради України у відповідність до вимог Закону і невідкладно передати у Апарат Парламенту. І, як я вже наголошував, у найкоротші терміни я забезпечу проведення позачергової сесії», — зазначив Парубій.

Насамкінець спікер нагадав президенту, що потрібно мати високі заслуги перед державою, щоб апелювати до звитяги та самопожертви народних депутатів.

«Нагадаю — серед депутатів цього скликання є ветерани АТО, які визволяли з російської окупації українські міста, які проливали свою кров за Україну. Пам’ятайте це», — повідомив Андрій Парубій.


  1. Зеленський відповів Парубію щодо позачергового засідання ВР та звинуватив його у бездіяльності.
  2. Парубій попросив Зеленського виправити помилку у зверненні щодо скликання Ради.
  3. У Зеленського хочуть скликати позачергове засідання Ради.