Партія Порошенка виступила проти ліквідації комітету ВР з питань ветеранів

Чийгоз, Климпуш-Цинцадзе, Геращенко, Забродський, Фріз
  • У партії «Європейська солідарність» вважають неприпустимою ліквідацію комітету Верховної Ради з питань ветеранів
  • Політсила вважає недоцільними спроби об'єднати комітети з прав людини та питань інтеграції окупованих територій

У партії «Європейська Солідарність» вважають неприпустимою ліквідацію комітету Верховної Ради з питань ветеранів. Про це повідомила перша заступниця голови Верховної Ради та членкиня політсили Ірина Геращенко на презентації пропозицій у роботі парламенту 9 скликання, повідомляє кореспондент Політарени.

«Ми вважаємо неприпустимою ліквідацію комітету ветеранів. Ми вважаємо, що це може бути перший крок до ліквідації Міністерства ветеранів. Це є неприпустимим для країни, яка знаходиться у стані війни», — сказала Ірина Геращенко.

У партії зазначили, що продовжать жорстко відстоювати євроінтеграцію та рух до НАТО, а також повідомили про бажання вступити до Європейської народної партії.

«Ми подали заявку, щоб доєднатися до Європейської народної партії. Повне членство там можуть мати лише партії країн-членів ЄС. Ми не є членами. У нас статус трошки інший — ми спостерігачі. Але ми доєднуємося до родини ЄС. Серед українських партій, наприклад, „Батьківщина“ вже належить до родини Європейської народної партії», — зазначила Геращенко.

Також депутатка підтвердила, що лідером партії залишатиметься Петро Порошенко, який, у свою чергу, виявив прагнення стати депутатом Європарламенту.

Також у «Європейській Солідарності» вважають помилкою спроби об'єднати комітети з прав людини та питань інтеграції Верховної Ради.

«Питання реінтеграції для окупованих територій — це надзвичайно важливий аспект. Ми знаємо, що цим питанням має займатися і керувати представник монобільшості, тому що права людини має ширший аспект, очевидно, що права людини стосуються не лише окупованих територій, а й усієї України», — сказала Геращенко.


  1. Парубій розповів чи об'єднається «Європейська солідарність» з «Слугою Народу».
  2. Геращенко: Я принципово не спілкуюся з російськими ЗМІ.
  3. Гройсман: Порошенко влаштовує дріб'язкові інтриги, Климпуш-Цинцандзе цьому приклад.