Партія Медведчука оскаржила результати виборів на Донечинні

  • ОПЗЖ подала до суду на окружну виборчу комісію 52 ОВО
  • В ОПЗЖ  стверджують, що зафіксували безліч порушень на 52 окрузі

Кандидат в народні депутати від «Опозиційної платформи — За життя» Олег Погодін подав позов до Донецького окружного адміністративного суду  щодо низки порушень з боку Окружної виборчої комісії 52 округу. Про це йдеться у повідомленні на сайті ОПЗЖ, передає Політарена.

Позови, в тому числі, містять вимогу про визнання недійсними результати виборів на ряді дільниць 52 округу через зафіксовані факти підкупу виборців, вкидання бюлетенів та «мінування» дільничних комісій.

«Сьогодні ми подали в суд щодо ряду грубих порушень виборчого законодавства з боку Окружної виборчої комісії №52, серед яких: оголошення перерви в безперервному засіданні окружної комісії, прийняття протоколів без підпису від дільничних комісій, прийняття протоколів пізніше встановленого законом терміну. Всі ці факти грубо суперечать виборчому законодавству і ставлять під сумнів чесність виборів в 52 окрузі», — заявив Погодін.

Також він зазначив, що в 52 виборчому окрузі за партійний список «ОПЗЖ» проголосували понад 58% виборців, в той час як за партію ВО «Батьківщина» — 3,9%, тому Погодін категорично не погоджується з результатами виборів.

Судове засідання вже почалось.


  1. На Донеччині протестують через фальсифікації на окрузі, де лідирують два мери (фото).
  2. До Насалика приїхали шахтарі мітингувати через невиплачену зарплату (відео).
  3. Через масові протести на Донеччину відправили вертоліт зі спецпризначенцями.