Офіційний вісник «Голос України» опинився в центрі расистського скандалу

  • Кореспондент «Голосу України» назвав призера Олімпійських ігор «негром»
  • Користувачі соцмереж вимагають від редакції офіційного вісника Верховної Ради пояснень
  • Жан Беленюк балотується до Верховної Ради за списками партії «Слуга народу»

Власний кореспондент офіційного українського вісника «Голос України» Василь Чепурний розмістив на своїй сторінці у Facebook допис, в якому назвав 10-й номер у партійному списку «Слуги народа», срібного призера Олімпійських ігор Жана Беленюка «негром», передає Політарена.

"Експерименти над українцями тривають. Дали зека- вибрали президентом. Дали єврея- клоуна — вибрали президентом. Зараз дають негра в депутати — точно виберуть. (Жан Беленюк — десятий номер партії Зеленського «Слуга народу»). Може, нам ще транссексуала підсунуть чи й робота вже? А шо: українці толерантні — проголосують! ", — написав Чепурний.

chepurn 300x289 - Офіційний вісник "Голос України" опинився в центрі расистського скандалу

Користувачів соцмереж обурив допис, вони назвали журналіста «расистом» та зажадали від редакції «Голосу України» пояснень з приводу того, чому їх працівник дозволяє собі так висловлюватись на адресу українських громадян іноземного походження та чи поділяє редакція позицію свого журналіста.

«Расист? „Вася“, одним словом», — написав користувач Іван Волоков.

"Я думав, що ми досягли дна, але знизу постукав журналіст Василь... ", — зазначив співробітник посольства Нідерландів в Україні Зорян Кісь.

"а Голос України знає, що працює з расистом? ", — запитався користувач Олександр Дмітріев.

Багато користувачів виклали скріншоти з підтвердженням того, що поскаржились до адміністрації фейсбука на допис та видалили журналіста з друзів.

Проте сам Чепурний у коментарях продовжив висловлювати власну точку зору.

"Ви вибираєте Верховну Раду України чи спорткомітет? і не просто звичайний негр, а негр, який «внєпалітікі»... ", — написав Чепурний.

koment 208x300 - Офіційний вісник "Голос України" опинився в центрі расистського скандалу

Політарена намагалась зв'язатись з редакцією «Голосу України», проте за вказаними номерами телефону слухавку ніхто не піднімав. На сайті видання зазначено, що редакція газети працює лише з понеділка по п'ятницю.

«Голос України» — це єдиний офіційний державний друкований засіб масової інформації, що має загальнодержавне значення. Газета офіційно оприлюднює закони та нормативно-правові акти України. Саме після публікації в «Голосі України» деякі з законів набувають чинності.


  1. «Слуга народа» оприлюднила першу десятку партійного списку та деяких мажоритарників.
  2. Разумков заперечив, що місце в списку «Слуги народу» продавали.
  3. Соратник Зеленського обурений, що «Слуга народу» торгує мандатами (заява).

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.