Офіс президента обгородили закривавленою стіною постраждалих від війни міст (фото)

  • Перед входом до Офісу президента побудували стіну зі 145-и цеглин
  • Кожна з цеглин символізує населений пункт, який був обстріляний бойовиками ОРДЛО

Перед входом до будівлі Офісу президента України побудували стіну, на якій написали назви 145 населених пунктів, які були знищені, обстріляні або постраждали через війну на Сході України, повідомляє кореспондент Політарени.

Близько сотні людей прийшли до Офісу президента, щоб висловити свою незгоду з діями президента України Володимира Зеленського, зокрема щодо розведення військ.

Вони виклали перед входом до будівлі ОП стіну зі 145 цеглин, на кожній з яких написали назву населеного пункту, яке було знищено, обстріляне або постраждало через війну на Сході України.

Активісти розмалювали стіну червоною фарбою, як символ крові, що пролилась в цих населених пунктах.

Стіна, за словами активістів, символізує лінію розмежування між окупованими територіями і мирною Україною. Протестувальники стверджують, якщо стіну посунути, то вона просто зруйнується і війна прийде на решту території України. Саме тому зверху стіни мітингарі поставили цеглини з назвами українських міст, в яких наразі воєнні дії не відбуваються, але можуть там розпочатись. Навпроти цих міст поставили знаки запитання.

photo 2019 10 14 13 08 26 result 1 720x540 - Офіс президента обгородили закривавленою стіною постраждалих від війни міст (фото)


  1. У Києві біля МЗС вимагають звільнити нацгвардійця Марківа (відео).
  2. «Ні капітуляції»: на Майдані мітингують проти «формули Штайнмаєра» (фото).
  3. План капітуляції або навіщо Україні потрібна «формула Штайнмаєра».