Офіс президента не знає, за що судиться Богдан з журналістами (документ)

керівник Офісу президента Андрій Богдан
  • В Офісі президента України відсутня інформація щодо суті позивних вимог керівника Офісу президента Андрія Богдана до журналістів
  • Андрій Богдан 20 серпня подав позов до Шевченківського райсуду Києва стосовно журналістів Валерії Єгошиної, Максима Савчука і Наталії Седлецької та  Національої суспільної телерадіокомпанії України

В Офісі президента України відсутня інформація щодо суті позивних вимог керівника Офісу президента Андрія Богдана до журналістів Валерії Єгошиної, Максима Савчука і Наталії Седлецької, а також проти приватного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Про це повідомили в Офісі президента у відповіді на запит журналістки Політарени.

«Повідомляємо, що за інформацією, наданою Відділом представництва інтересів Президента України в судах та Департаменту документального забезпечення, в Офісі президента України відсутня запитувана Вами інформація», — йдеться в документі.

Андрій Богдан 20 серпня подав позов до Шевченківського райсуду Києва проти журналістів Валерії Єгошиної, Максима Савчука і Наталії Седлецької та  Національої суспільної телерадіокомпанії України. Позовні вимоги керівника ОПУ стосуються захисту честі, гідності, ділової репутації та спростування неправдивої інформації.


  1. Богдан подав позов проти журналістів.
  2. «Парахоботіки узбагойтесь»: Богдан пояснив, чому святкував День Незалежності в Сен-Тропе.
  3. Ситник не заперечив існування записів розмови Богдана із суддями ОАСК.