Офіс Генпрокурора просить СБУ перевірити, чи причетний Труханов до нападів на Стерненка

Сергій Стерненко (фото: Facebook Сергія Стерненка)
  • Офіс Генпрокурора звернувся до СБУ з проханням перевірити, чи причетні поліціянти і влада Одеси до нападів на Сергія Стерненка
  • У пресслужбі Офісу зазначили, що наразі генпрокуратура розглядає три кримінальні провадження щодо фактів нападів на одеського громадського активіста

Офіс генерального прокурора направив до Служби безпеки України кримінальні провадження щодо нападів на громадського активіста Сергія Стерненка з метою перевірки інформації щодо можливої причетності місцевих поліціянтів та влади Одеси до цих нападів. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора, передає Політарена.

«Генеральна прокуратура направила кримінальні провадження щодо нападів на громадського активіста Сергія Стерненка в Одесі до Головного слідчого управління СБУ у зв’язку з необхідністю перевірки інформації щодо можливої причетності до нападів представників місцевої влади та поліції. Крім того, ці випадки повинні розслідуватись одним органом слідства для забезпечення неупередженого та швидкого розслідування всіх обставин вчинених нападів», — йдеться в повідомленні.

У пресслужбі зазначили, що наразі ГПУ розглядає три кримінальні провадження щодо фактів нападів на одеського громадського активіста Сергія Стерненка.

«Напади на Сергія Стерненка також повинні розглядатись в широкому контексті нападів на інших активістів, здійснених в той же період в Одесі», — додали в пресслужбі.


  1. Журналіст написав заяву до Нацполіції через поведінку Мендель.
  2. Слідчі закрили справу про побиття журналіста на весіллі сина Луценка (документ).
  3. Провадження щодо побиття журналістів на весіллі сина Луценка знову відкрили.