Одному з нападників на Порошенка громадянство надав Зеленський

  • Нападником на експрезидента Петра Порошенка виявився колишній громадянин РФ Нікіта Макеєв
  • Українське громадянство Макеєву надав Володимир Зеленський

Одному з нападників на колишнього президента Петра Порошенка громадянство України надав чинний президент України Володимир Зеленський. Відповідний указ був розміщений на сайті президента, передає Політарена.

Одним з нападників виявився уродженець Російської Федерації Макєєв Нікіта Вікторович 1984 року народження, який отримав українське громадянство 18 липня 2019 року. Він був одним із добровольців на Донбасі у 2014 році.

skrin1 720x361 1 720x361 - Одному з нападників на Порошенка громадянство надав Зеленський skrin2 720x359 1 720x359 - Одному з нападників на Порошенка громадянство надав Зеленський

Після цього Макєєв записав відеозвернення, у якому розповів, що хотів помститися експрезиденту через браковані бронежилети та бюрократичні перешкоджання отримати йому український паспорт.

«Мій позивний Одіссей. Я той, хто сьогодні напав на Порошенка. На жаль, мені не вдалося поставити запитання йому особисто. Але, як бачите, я ні від кого не ховаюся, на відміну від боягузливого Порошенко. Сьогоднішній демарш моя особиста позиція», — говорить в відео Макєєв.


  1. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо нападу на Порошенка.
  2. Порошенко розповів про допит в ДБР.
  3. Після допиту в ДБР на Порошенка напали невідомі, почалась бійка (відео).