Новим прем'єром Великобританії став Борис Джонсон, його вже привітав Гройсман

  • Колишній міністр закордонних справ Великої Британії став наступником Терези Мей
  • На виборах лідера Консервативної партії Борис Джонсон подолав свого конкурента — міністра закордонних справ Джеремі Ханта
  • Прем'єр-міністр України вже привітав Джонсона з перемогою

Колишній міністр закордонних справ Великої Британії та ексмер Лондона Борис Джонсон очолив Консервативну партію і став прем’єр-міністром країни. Про це повідомляє The Guardian, передає Політарена.

Ексміністр отримав 92 153 голосів консерваторів (66%). За головного конкурента Джонсона, міністра закордонних справ Джеремі Ханта, за якого проголосувало 46 656 осіб. Явка становила 87,4%. Борис Джонсон прагне завершити Брекзит, об'єднати країну і перемогти Джеремі Корбіна.

Джеремі Корбін — це лідер Лейбористської партії Великої Британії, яка знаходиться в опозиції до провладної Консервативної партії.

Новообраного керівника уряду Великобританії привітав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він написав пост у Facebook.

«Вітаю Бориса Джонсона із призначенням на посаду голови Уряду Великої Британії. Ми не раз зустрічалися — і в Києві, і в Лондоні, і на інших міжнародних майданчиках. Завжди наш діалог був конструктивним і доброзичливим. Успіхів на новій посаді і сил долати непрості виклики сьогодення», — написав Гройсман.


  1. Велика Британія приєдналась до протесту в ПАРЄ через повернення Росії.
  2. Гройсман пояснив, що відмова від децентралізації стане катастрофою.
  3. Кандидатка без політичного досвіду обійшла двох депутатів та представника України в ТКГ у Мінську.