Німецьке ЗМІ: Компроміс Зеленського з Москвою стане небезпекою для Європи

  • Високі рейтинги"Слуги Народу" несуть в собі небезпеку для Європи
  • Автор переконаний, що виборці «Слуги Народу» — це люди, які втомилися від війни
  • На думку автора, Путін мусить відчути себе заохоченим продовжувати закручувати спіраль ескалації

Партія «Слуга Народу» отримала високі рейтинги на позачергових виборах до Верховної Ради України, що свідчить про її популярність серед різних груп населення, однак саме цей фактор несе в собі небезпеку, причому для всієї Європи. Про це пише Die Welt, передає Політарена.

«На відміну від багатьох популістських партій у Європі, Зеленський і його партія „Слуга Народу“ не покладаються на конкретного виборця і тим самим сприяють поділу суспільства. Але це може становити небезпеку не тільки для України, але і для Європи», – йдеться у статті.

Автор Філіп Фріц також переконаний, що виборці «Слуги Народу» — це люди, які втомилися від війни на Сході й проголосували за зміни, які вимагали б зближення з Російською Федерацією.

«Президент, ймовірно, реагує на неї (війну — ред.) своєю політикою. Якщо він відмовиться від послідовного ставлення свого попередника Петра Порошенка і вступить до компромісу з Кремлем, то це теж загальноєвропейська проблема», — йдеться у статті.

На думку автора, Путін мусить відчути себе заохоченим продовжувати закручувати спіраль ескалації.

"Той факт, що Росія веде війну в Україні, ставить «Слуги Народу в ситуацію, в якій не опинялася жодна інша протестна партія в Європі. Тому це робить результат цих виборів таким важливим для всіх європейців», — написав Філіп Фріц.


  1. Москва та Київ не ведуть переговори щодо обміну українських моряків — Пєсков.
  2. Головний редактор «Эхо Москвы» прибув до Києва, щоб передати листа Зеленському.
  3. Провал з телемостом та нова «тема»: Медведчук поїхав до Москви.