NewsOne відмовляється отримувати повідомлення від Нацради про позапланову перевірку

facebook.com/Ульяна Фещук
  • Телеканал «NewsOne» не реагує на повідомлення про перевірку Нацрадою
  • Національна рада з питань телебачення і радіомовлення намагається доставити NewsOne «запрошення» про перевірку телеканалу

NewsOne відмовляється отримувати повідомлення від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про проведення позапланової перевірки, яка запланована на 22-23 липня. Про це заявила заступниця голови Нацради Уляна Фещук під час засідання, повідомляє «Укрінформ», передає Політарена.

«На позачерговому засіданні була призначена позапланова перевірка телеканалу NewsOne. І відбувається те, що колись відбувалося на телеканалі 112: телерадіокомпанія не отримує повідомлення про отримання перевірки, листи на пошті вона не отримує», — сказала Фещук.

Заступниця голови національного регулятора запевнила, що повідомлення про перевірку намагалися вручити й іншими способами. За результатами інспекції Нацрада зможе звернутись до суду для анулювання ліцензії телеканалу.

«Ми намагалися кур'єрською доставкою вручити безпосередньо телерадіокомпанії повідомлення про проведення перевірки — також відмовляються отримувати ці запрошення. Ми зробили публікацію на сайті. Будемо намагатися ще раз доставити це повідомлення», — зазначила Фещук.


  1. Нацрада ініціювала позапланову перевірку NewsOne, після якої телеканал можуть позбавити ліцензії.
  2. Активісти вимагають від Нацради позбавити NewsOne ліцензії (фото).
  3. В ГПУ хочуть арештувати активи NewsOne за замах на державну зраду.