«Немає керівників — немає доріг»: Омелян оцінив 100 днів Зеленського

  • Володимир Омелян поскаржився на те, що Володимир Зеленський досі не призначив усіх очільників областей
  • Міністр інфраструктури України наголосив на недоопрацюваннях чинного президента на міжнародній арені
  • Володимир Омелян відмітив відсутність обіцяного плану дій і програми з боку президента України


Міністр інфраструктури України Володимир Омелян поскаржився на те, що президент України Володимир Зеленський досі не призначив усіх очільників областей. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена.

«100 днів пролетіли. Виключна функція Президента — призначити очільників областей. Цього року на місцеві дороги виділено більше 15 млрд грн, ще декілька млрд грн залишилося з 2018. Освоєння коштів — близько 40%, по багатьох областях — в районі 10%. Більша половина очільників областей навіть не внесена. Немає керівників — немає доріг», — написав Омелян.

Окрім іншого, міністр наголосив на недоопрацюваннях чинного президента на міжнародній арені.

«Про провали в зовнішній політиці не писав лише лінивий. Миру з Москвою немає і не буде. На фронті постійні втрати. Зовнішня політика і оборона — відповідальність Президента», — написав Володимир Омелян.

Він також відмітив відсутність обіцяного плану дій і програми й додав, що не має «про що звітувати за 100 днів, якщо ніхто навіть не знає, що мало бути зроблено». Також нагадав про відсутність складу та програми уряду.

«Тому, не дивно, що підсумкової прес-конференції не буде. А буде фільм на 1+1, який знімають вже котрий день без зупину», — додам міністр.


  1. Несподівані 100 днів Зеленського: кого обрала Україна.
  2. Омелян: На ремонт усіх доріг потрібно 10 років і трильйон гривень.
  3. Їх вже 16: Омелян «потролив» президента за обіцянку побудувати 15 аеропортів.