Нефьодов: якщо у вас митниця вимагає хабарі, пишіть мені напряму в ФБ

  • Максим Нефьодов закликає писати напряму в Facebook у разі вимагання хабарів на митниці
  • Голова ДМС також зазначив, що той, хто прийматиме вказівки стосовно розмитнення без його відома, буде звільнений.

Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов запропонував писати йому напряму в Facebook у разі вимагання хабарів на митниці. Про це Нефьодов написав у Facebook, передає Політарена.

«Якщо у вас митниця вимагає хабарі — пишіть мені напряму в ФБ; якщо хтось бігає по регіонам і розповідає, що треба збирати гроші Нефьодову — це жуліки. Здавайте жуліков мені; якщо хтось розповідає, що „домовився із зеленими і тепер наглядає за розмитненням чого“ — це мутанти. Здавайте їх Олексію Гончаруку (заступник керівника Офісу президента — ред.) та Давиду Арахамії (секретар Національної інвестиційної ради — ред.)», — написав Нефьодов.

Голова ДМС зазначив, що його підлеглі не зможуть сховати свій бізнес. А також зауважив, що той, хто прийматиме вказівки стосовно розмитнення без його відома, буде звільнений.

«Якщо хтось митникам дзвонить із будь-яких органів із „порадами“ кого і як розмитнювати — тепер ми живемо по новому і ці поради йдуть лісом. Колеги, я безальтернативно очікую від вас відповіді „вибачте, тепер це не працює, порадьтесь із своїм керівництвом, хай вони набирають голову ДержМитСлужби“. Якщо хтось буде розмитнювати щось по командам інших людей — буде звільнений. Якщо хтось на вас тисне — пишіть мені напряму», — повідомив Нефьодов.


  1. Стало відомо скільки заробляє Нефьодов та його заступники (документ).
  2. Нефьодов розповів, коли впровадять «електронну митницю».
  3. Голова ДМС поїхав у Трускавець вчити «слуг народу» (фото).