НАЗК внесло припис одній з нових міністерш

  • НАЗК внесло припис міністерші у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
  • Припис Оксані Коляді стосується порушення в частині здійснення контролю за поданням посадовцями декларацій
  • Також внесено припис голові Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області та Аулівському селищному голові

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксані Коляді, а також двом головам сільської та районної рад. Про це повідомила пресслужба НАЗК, передає Політарена.

«На засіданні 6 вересня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про внесення трьох приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону», — повідомили у пресслужбі", — йдеться в повідомленні.

Згідно з даними НАЗК,  припис Оксані Коляді стосується порушення в частині здійснення контролю за поданням посадовцями декларацій та повідомлення Національного агентства про 5 випадків неподання та несвоєчасного подання декларацій 4-ма посадовцями.

«Встановлено порушення терміну направлення запитів до відповідних державних органів при організації проведення спеціальної перевірки стосовно 5-ти претендентів на посади в міністерстві», — зазначили у Нацагентстві.

Також внесено припис голові Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області Віктору Криваку та Аулівському селищному голові Ігорю Драці.


  1. Очільниця Мінветеранів прокоментувала об'єднання з МінТОТом.
  2. Ветерани визначилися з міністром, а відомство об'єднали з МінТОТом.
  3. Зеленський: Мінветеранів ніхто не буде ліквідувати (відео).