НАЗК внесло припис Милованову

  • Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис Тимофію Милованову щодо потенційного конфлікту інтересів
  • Також внесено припис першому заступнику голови Черкаської обласної ради та Рівненському міському голові

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову стосовно потенційного конфлікту інтересів, а також чотирьом посадовцям та ректору університету. Про це повідомила пресслужба НАЗК, передає Політарена.

«Внесено припис Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову стосовно директора державного підприємства «Державний позашкільний навчальний заклад «Перспектива» Андрія Люшина, який не повідомив про наявність у нього потенційного конфлікту інтересів, зумовленого спільною роботою з близькими особами – дружиною та дочкою», — йдеться у повідомленні.

НАЗК наполягає на проведені службового розслідування для встановлення причин та умов, які призвели до правопорушення, пов'язаного з корупцією директором Андрієм Люшиним.

Також внесено припис першому заступнику голови Черкаської обласної ради  Валентину Тарасенку, Рівненському міському голові Володимиру Хомку, директору Департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради Дніпропетровської області Тетяні Онищенко, Слобідському сільському голові Коростишівського району Житомирської області Петру Кучеруку, ректору Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ользі Поркуян.

Згідно зі статтею 188-46 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Милованову загрожує накладення штрафу від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700 — 4250 грн).


  1. НАЗК внесло припис одній з нових міністерш.
  2. Мангул розповів про першочергове завдання для НАЗК.
  3. Мангул вказав на недоліки від перезавантаження НАЗК.