НАЗК передало до суду протокол стосовно Маркарової

  • НАЗК направило до суду адмінпротокол стосовно Оксани Маркарової через недостовірні відомості в декларації
  • Міністр фінансів не вказала в декларації відомості на суму 415 тисяч гривень
  • До суду також направили адмінпротокол стосовно нардепа Олександра Супруненка

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду адміністративний протокол стосовно міністра фінансів України Оксани Маркарової щодо недостовірних відомостей в декларації. Про це повідомила пресслужба НАЗК, передає Політарена.

«У декларації посадовець не вказала вартість своєї квартири та недостовірно зазначила доходи, отримані нею та членами її сім’ї – чоловіком та дочкою. Також суб’єкт декларування не зазначила цінні папери, що належать на праві власності їй та її чоловіку, та вказала недостовірні відомості про наявні у неї та її чоловіка кошти на банківських рахунках. Загалом встановлено декларування недостовірних відомостей на суму 415 тис. гривень», — йдеться в повідомленні.

Також НАЗК направило до суду протокол стосовно народного депутата України Олександра Супруненка.

«Крім того, виявлено недостовірні відомості на загальну суму 292,7 тис. грн у декларації за 2017 рік (виправленій), поданій народним депутатом України VIII скликання Олександром Супруненком. Народний депутат не задекларував нежиле приміщення, що належить дружині, а також свій дохід та дохід дружини у вигляді страхових виплат», — зазначили в НАЗК.

За подання завідомо недостовірних відомостей у декларації передбачена адміністративна відповідальність за частиною четвертою статті 172-6 КУпАП — накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян(від 17 000 тис. грн до 42 500 тис.грн.)


  1. Маркарова щодо виклику до НАЗК: Про коня в протоколі жодного слова.
  2. Маркарову кличуть в НАЗК щодо декларування невірогідних даних.
  3. Маркарова закликала нардепів підтримати законопроєкти, які не ухвалила попередня Рада.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я