Нашому ворогу хочеться зірвати виборчий процес, — Шкіряк

  • Шкіряк заявив про 382 повідомлення щодо порушень під час  виборчого процесу
  • За його словами, найбільше правопорушень у Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій області

Російська Федерація здійснює спроби зірвати парламентські вибори в Україні, а станом на 11 годину до правоохоронців надійшло 382 щодо порушень під час виборчого процесу. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк під час брифінгу, передає Політарена.

«Ми усвідомлюємо, що сьогодні декому, зокрема, нашому ворогу хочеться зірвати виборчий процес. У нас є повідомлення, і є інформація про ймовірні намагання здійснювати незаконні дії, зокрема в Донецькій і Луганській області. Ми фіксуємо людей спортивної зовнішності, які представляються спостерігачами. Поки що правопорушень немає», — повідомив Шкіряк.

За його словами, станом на 11 ранку поліціянти зафіксували  382 повідомлення, пов’язаних з виборчим процесом. Здебільшого зазначені факти пов’язані з: незаконною агітацією – 115, перешкоджанням здійсненню виборчого права– 21, конфліктом – 12, підкупом виборців – 10, пошкодженням майна – 7, повідомлення про замінування – 1. У місті Торецьку заявили про замінування всіх 14 дільниць.

Шкіряк також зазначив, що лідерами у порушеннях лишаються Донецька область – 61, Дніпропетровська – 45, Запорізька – 38, місто Київ – 29, Херсонська – 27, Чернігівська та Одеська – по 20, Луганська – 18, Миколаївська – 16, Кіровоградська – 14, Київська та Харківська – по 12.


  1. У Києві голова ДВК прийшов на дільницю п'яним, а студенти МВС — під наглядом викладачів (відео).
  2. Тимошенко відповіла, чи буде прем'єром.
  3. Разумков розповів, чи будуть люди Саакашвілі в новому уряді.