Нардеп відреагував на підозри у своїй причетності до вбивства на Житомирщині

  • Сергій Пашинський, заявив, що не пов'язаний із вбивством хлопця
  • Нардеп попросив керівника Нацполіції взяти розслідування злочину під свій контроль
  • Поліція не виключає ймовірність причетності до вбивства згаданого нардепа

Один із підозрюваних у вбивстві 23-річного хлопця на Житомирщині, народний депутат Сергій Пашинський, заявив, що не пов'язаний зі злочином. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Політарена.

«Тільки що попалася на очі публікація «відомого» своєю об’єктивністю сайту «Страна.UA», в якій мене прив’язують до якогось вбивства начебто людини мого конкурента на виборах на Житомирщині. Про всі правопорушення на виборах я повідомляв окружну виборчу комісію та територіальні органи Національної поліції. За моїми заявами дійсно порушено дві кримінальні справи», — написав Пашинський.

Він заявив, що ніколи не перетинався з загиблим, а все викладене в матеріалі — винятково фантазія автора.

«Я прошу керівника Національної поліції Сергія Князєва взяти розслідування цього злочину під свій контроль, та якомога швидше дати суспільству відповіді щодо обставин цього вбивства», — наголосив Пашинський.

Як повідомляє поліція Житомирської області, 26 липня до поліції надійшло повідомлення від місцевих мешканців про виявлення у лісі поблизу с. Липляни Малинського району тіла чоловіка, присипаного землею. Поліція не виключає ймовірність причетності до вбивства згаданого нардепа.

lys3 - Нардеп відреагував на підозри у своїй причетності до вбивства на Житомирщині

«Нині у рамках досудового розслідування перевіряється низка версій щодо його вбивства, зокрема, озвучені у засобах масової інформації про його причетність до виборчих баталій. Він був фігурантом одного з кримінальних проваджень, що стосувалося порушень виборчого законодавства. А також перевіряється версія про причетність до кримінальних розбірок», — зазначили в Нацполіції.


  1. ГПУ зупинила розслідування щодо Мангера, підозрюваного у вбивстві Гандзюк.
  2. Активісти зібралися на акцію через вбивство у РФ Олени Григорьєвої (фото).
  3. Зеленський терміново скликає силовиків через вбивство журналіста.