Нардеп пояснив, чому «кнопкодавив» за зміни до Конституції

Народний депутат Сергій Литвиненко
  • Сергій Литвиненко пояснив, що «кнопкодавив» інтуїтивно, бо це був кінець робочого дня, а законопроєкт був спрямовний на благо країни
  • Народний депутат визнав свою помилку та пообіцяв перерахувати 30 тис. грн зарплати на благочинність

Народний депутат України від фракції «Слуга Народу» Сергій Литвиненко заявив, що інтуїтивно проголосував за свого колегу Олександра Скічка тому, що був змучений під кінець робочого дня, а законопроєкт був спрямований на покращення економічної ситуації в Україні. Про це він заявив в кулуарах Верховної Ради, повідомляє кореспондент Політарени.

Литвиненко зазначив, що перед самим голосуванням за зміни до Конституції спілкувався з іншим нардепом від «Слуги Народу» Олександром Скічком, а коли почалось голосування, то помітив, що Скічка немає, тому натиснув кнопку за нього.

«Я інтуїтивно, розумієте, помилково, получається натиснув. Я визнаю цю помилку. Не помиляється той, хто взагалі нічого не робить. Головне, що це не було зроблено на шкоду, а на благо: я знав, що наша фракція ставить законопроєкти і за них треба голосувати позитивно для покращення нашої економічної ситуації в країні», — сказав Литвиненко.

Він також заявив, що потрібно позбавляти депутатського мандату тільки тих, нардепів, які «кнопкодавлять» навмисно, а не керуючись благими намірами.

«Це пройшло інтуїтивно. Я був заряджений на той позитив, на ту роботу, а тим більше це було вже під кінець робочого дня. Знаєте, коли дуже змучена людина і воно („кнопкодавство“ — ред.) пройшло інтуїтивно», — зазначив Литвиненко.

Народний обранець нагадав, що вже вибачився за цей інцидент, а свою зарплату у розмірі 30 тис. грн рівномірно розподілить між тими, хто написав йому листи з проханням про матеріальну допомогу. Звіт перед громадськістю нардеп пообіцяв викласти у своєму Facebook.

«Це моя перша і остання помилка», — підсумував Литвиненко.


  1. Нардепи від «Слуги Народу» вибачились за «кнопкодавство» та відмовились від зарплати.
  2. Стефанчук пообіцяв розібратись з «кнопкодавами» у новій Раді.
  3. Ще одна депутатка від «Слуги Народу» «кнопкодавила» в Раді (відео).