Нардеп ініціював збільшення технічної допомоги для України

Народний депутат України Андрій Деркач ініціює збільшення матеріально-технічної допомоги для України і залучення інвестицій в українське авіа-, машинобудування та енергетику в рамках співпраці з американською стороною, написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

«У рамках співпраці з американською стороною ми ініціюватимемо збільшення матеріально-технічної допомоги для України й залучення інвестицій в українське авіа-, машинобудування та енергетику», — зазначив Деркач.

Нардеп повідомив, що підписав договір з однією з американських консалтингових компаній.

«Договір передбачає вирішення двох завдань. Перше. Розслідувати факти неефективного використання коштів та корупції у сферах, куди раніше було скеровано допомогу міжнародних партнерів. Друге. Юридично правильно, в рамках законів США і України, ініціювати питання збільшення матеріально-технічної допомоги для України», — наголосив Деркач.

Також нардеп написав, що необхідно створити міждержавну українсько-американську групу з розслідування фактів міжнародної корупції.

«Так нам вдасться швидше й активніше залучати до відповідальності винних у розкраданні грошей, виділених Україні міжнародними партнерами», — вважає Деркач.

Він акцентував, що наразі спікер парламенту Дмитро Разумков, у порушення закону, три місяці не виносить на голосування ініційовану ним з Олександром Дубінським тимчасову слідчу комісію щодо розслідування фактів міжнародної корупції в НБУ, Мінфіні з ОВДП і борговими варантами, ТЕК та інших питань.

"Окрім того, за інформацією журналістів-розслідувачів, з якими ми працюємо, Артем Ситник — за вказівкою своїх господарів із Вашингтона, з якими він займався втручанням у вибори президента США, за допомогою кишенькових грантоїдів збирає і компілює (а насправді — вигадує) негативну інформацію про мене особисто. Нещодавно він уже відправив її кураторам-спільникам на Капітолійські пагорби для поширення у форматі «нудний бруд», — зазначив Деркач.