НАБУ повідомило про підозру екскерівнику Львівського бронетанкового заводу

  • Роману Тимківу повідомлено про підозру в недекларуванні статків
  • Слідство встановило, що експосадовець в е-деклараціях за 2016—2018 роки не зазначив інформацію про статки на суму близько 4,6 млн грн

Національне антикорупційне бюро разом зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою повідомили про підозру колишньому директору Львівського бронетанкового заводу Роману Тимківу в недекларуванні близько 4,6 мільйона гривень. Про це повідомила пресслужба НАБУ, передає Політарена.

«12 вересня 2019 року детективи Національного бюро під процесуальним керівництвом САП повідомили колишньому директору ДП «ЛБТЗ» про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-1 КК України)», — йдеться в повідомленні.

Слідство встановило, що експосадовець в е-деклараціях за 2016—2018 роки не зазначив інформацію про статки на суму близько 4,6 млн грн. Серед незадекларованого майна — квартира у Відні (Австрія) та відомості про компанію, зареєстровану в Белізі, кінцевим бенефіціарним власником якої є він є.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали ще у серпні 2017 року.


  1. КС попросили визначити, чи можна президенту призначати керівників НАБУ і ДБР.
  2. НАБУ шукає двох членів Ради громадського контролю.
  3. НАБУ відкрило кримінальне провадження проти Гладковського.