На Львівській митниці проводять чотири десятки обшуків

Львівська митниця, схема секондхенд
  • Слідчі ДБР проводять 40 обшуків на Львівській митниці через викриту незаконну схему із ввезення секондхенду
  • За версією слідства, працівники митниці сприяли незаконному переміщенню товару через митний кордон без проходження відповідних митних процедур
  • Держава зазнавала збитків щонайменше на мільйон гривень з кожної партії товару

Слідчі Державного бюро розслідувань проводять 40 обшуків на Львівській митниці через викриту незаконну схему із ввезення на територію України з країн ЄС дорогого брендового одягу за підробними документами. Про це у Facebook повідомила перша заступниця директора ДБР Ольга Варченко, передає Політарена.

«Причина така: слідчі Центрального апарату ДБР разом зі співробітниками Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служба безпеки України викрили незаконну схему із ввезення на територію України з країн ЄС дорогого брендового одягу за підробними документами. Орієнтовна вартість кожної партії становить не менше 400 тисяч доларів. Перевіряємо причетність до цієї схеми службових осіб митниці», — написала Варченко.

За версією слідства, саме працівники митниці сприяли незаконному переміщенню товару через митний кордон без проходження відповідних митних процедур.

Вона розповіла, що підприємство-імпортер замовляло один товар з країн ЄС – у нашому випадку – дорогий брендовий одяг, а коли доїжджало до митниці призначення для проходження митного оформлення змінювали на «товар підміни» – у цьому випадку – секондхенд.

«Такий одяг потрапляв на український ринок без сплати відповідних митних платежів. У результаті, держава зазнавала збитків, лише уявіть, щонайменше 1 мільйон гривень з кожної партії товару», — додала заступниця директора ДБР.


  1. Нацполіція та ДБР провели обшуки на двох оборонних заводах.
  2. ДБР вилучило з ОП усі секретні документи Порошенка щодо захоплення моряків.
  3. Абрамовичус підписав договір з новим аудитором концерну «Укроборонпром».