На Кличка подали заяву в ДБР та НАБУ

  • На Кличка подали заяву в ДБР та НАБУ за передачу землі в оренду без згоди Київради
  • Міського голову Києва звинувачують у зловживанні владою та службовим становищем

В Державне бюро розслідувань та Національне антикорупційне бюро України подали заяву на міського голову Києва Віталія Кличка. Його звинувачують у протиправній передачі в оренду земельної ділянки без згоди Київської міської ради. Про це заявила у Facebook адвокат Марина Парінова, передає Політарена.

«Нами подані перші заяви про злочин в НАБУ та ДБР, що стосуються Віталія Кличка. Підписував земельні угоди без рішення Київради. Найближчими днями будуть подані нові заяви», — написала Парінова.

Відповідно до тексту заяви, Кличко в 2014 передав в оренду земельну ділянку на проспекті Перемоги для будівництва житлового будинку підприємству « Роялті Тетрабуд». На момент передачі землі в оренду термін дії рішення Київради скінчився.

«Викладені вище обставини дають достатні підстави стверджувати, що в діях В.В. Кличка та інших осіб, які діяли за його вказівкою та/або у співучасті з ним. вбачаються ознаки злочинів, зокрема, передбаченого статтею 364 Кримінального Кодексу України, а саме: зловживання владою або службовим становищем», — йдеться в заяві.


  1. Кличко розповів, чому не заплатив за трамваї з Дніпра.
  2. Кличко: позбавлення мера виконавчих повноважень — методи Януковича (відео).
  3. Кличко оскаржить повернення радянських назв проспектам Шухевича та Бандери.