На Харківщині невідомі чоловіки напали на журналістів «112 Україна»

  • На Харківщині невідомі скоїли напад на знімальну групу «112 Україна»
  • До місця пригоди прибула карета швидкої та правоохоронці

На Харківщині у селі Золочів невідомі скоїли напад на знімальну групу телеканалу «112 Україна» через те, що вони знімали сюжет про незаконну вирубку лісу. Про це повідомив журналіст Олег Решетняк, передає Політарена.

«Ми знімали одне з господарств, підняли квадрокоптер для того, щоб побачити масштаб всього виробництва лісу, після чого вибігли працівники, агресивний юрист. Зараз повністю спущені колеса, машина заблокована», — розповів Решетняк.

За словами журналіста, невідомі чоловіки вимагали віддати флеш-накопичувачі, на яких зберегли відеоматеріали щодо незаконної вирубки лісів.

«Ми відмовляємося їх віддавати. Нам постійно погрожують розправою, лаються, зараз стоїть машина на європейських номерах, перекрила дорогу, спустили колеса», — зазначив Решетняк.

Все це журналіст розповідав у прямому етері. Коли невідомі чоловіки помітили, що журналіст продовжує спілкуватись зі студією в Києві, то напали на нього, намагаючись відібрати телефон з камерою. Після цього зв'язок із журналістом був перерваний.

Пізніше журналіст вийшов на зв'язок та повідомив, що до місця події прибула карета швидкої та правоохоронці.


  1. ОПЗЖ заявила, що Нацрада переслідує «112 Україна» та «NewsOne».
  2. Матері загиблих в Іловайську бійців завішали посольство Росії «кульками крові» (фото).
  3. Нацполіція у Києві затримала Богатирьову, яка 5 років ховалась від слідчих.