На Донеччині переміг кандидат, за якого проголосувало 220 виборців

  • На 51 окрузі в Донецькій області для перемоги кандидату вистачило 220 голосів
  • За Надію Савченко на цьому ж окрузі проголосувало 8 осіб
  • Переможець очолює громадську організацію, що стежила за активістами, які допомагали розкрити вбивство Катерини Гандзюк

Самовисуванець Олександр Ковальов переміг в одномандатному виборчому окрузі №51, отримавши загалом 220 голосів виборців. Про це свідчать дані Центральної виборчої комісії, повідомляє Політарена.

В окрузі №51 (частина м. Горлівки, включно із смт Зайцеве, і частина Бахмутського району Донецької області) для того, щоб отримати депутатський мандат, самовисуванцю Олександру Ковальову достатньо було отримати 220 голосів мешканців цього округу.

Так сталось із-за незначної загальної кількості виборців в окрузі, оскільки більша його частина розташовується на непідконтрольній Україні території.

Центральна виборча комісія вже підрахувала усі 100% протоколів. За їх результатами Ковальов переміг з 33,03% підтримки виборців, на другому місці самовисуванець Володимир Весьолкін — 18,61% (124 голоси), на третьому — самовисуванець Махач Батирсултанов — 16,96% (113 голосів). На цьому ж окрузі до наступного скликання Верховної Ради балотувалась народна депутатка Надія Савченко, вона отримала лише 1,24% (8 голосів).

Загалом в окрузі балотувалось 26 кандидатів, 11 з них не отримали жодного голосу, а п'ятеро — лише по одному.

Олександр Ковальов — лідер громадської організації «Ніхто крім нас», яку раніше народний депутат Ігор Луценко звинуватив у стеженні за громадськими активістами, які свідчили у справі щодо вбивства Катерини Гандзюк.


  1. «Голос» заявив про фальсифікації на мажоритарному окрузі.
  2. Кононенко і Грановський відстають з великим відривом.
  3. Голова «Народного фронту» та Пашинський програють вибори.