МЗС відреагувало на затримання мітингувальників у Москві

Міністерство закордонних справ України
  • МЗС засудило насильство проти учасників масштабної акції мирного протесту
  • Павло Клімкін прокоментував дії Кремля до мітингувальників

В Міністерстві закордонних справ України засуджують насильство проти учасників масштабної акції мирного протесту, яка відбулася 27 липня 2019 року в центрі Москви на підтримку реєстрації незалежних кандидатів на вибори до Московської міської думи. Про це інформує сайт МЗС України, передає Політарена.

«Варварське побиття власних громадян, численні арешти та затримання, застосування штучних та дискримінаційних передвиборчих фільтрів, покликаних забезпечити участь у виборах виключно «зручних кандидатів», доводить неспроможність російської влади забезпечити демократичне волевиявлення, демонструє її страх перед реальною політичною конкуренцією», — зазначено у повідомлені.

317d2f79 e2f1 49b3 b465 28aea0b1c2f3 - МЗС відреагувало на затримання мітингувальників у Москві

Також цю подію прокоментував міністр закордонних справ Павло Клімкін, який назвав затримання мітингувальників у Москві страшною російською реальністю.

«З кожним роком під час протестів у Москві затримують все більше людей, роблять це чим далі, тим жорстокіше і масштабніше. Страшна російська реальність і арифметика. Мабуть, скоро посадять пів Москви», — написав Клімкін.

27 липня у Москві відбулася акція мирного протесту на підтримку реєстрації незалежних кандидатів на вибори до Московської міської думи, яку силовики та поліція жорстоко розігнали.


  1. Сполучені Штати оцінили проведення парламентських виборів в Україні.
  2. Аваков відповів на вимогу Зеленського звільнити генерала Глуховері.
  3. Православна церква закликає посилити санкції проти Росії.