МЗС України висловило протест РФ через вирок Асєєву в «ДНР»

Міністерство закордонних справ України
  • МЗС України висловило РФ категоричний протест через ув'язнення Станіслава Асєєва на в «ДНР» 15 років
  • МЗС вимагає в РФ негайно звільнити журналіста, а міжнародну спільноту просить посилити тиск на російську владу

Міністерство закордонних справ України висловило категоричний протест Російській федерації у зв'язку з так званим «судовим рішенням» російської окупаційної влади у Донецьку щодо позбавлення волі на 15 років журналіста Станіслава Асєєва. Про це повідомила пресслужба МЗС, передає Політарена.

«Міністерство закордонних справ України висловлює категоричний протест Російській Федерації у зв’язку з так званим «судовим рішенням» російської окупаційної влади у Донецьку щодо позбавлення волі громадянина України, журналіста Станіслава Асєєва на 15 років за нібито шпигунство та заклики до екстремістської діяльності», — йдеться в повідомленні.

В МЗС також звернулася до РФ з вимогою негайно звільнити Асєєва та інших політв'язнів, а до міжнародної спільноти — з проханням посилити тиск на російську владу.

«Ми вимагаємо від Російської Федерації негайного звільнення С.Асєєва та усіх інших незаконно утримуваних громадян України. Закликаємо міжнародну спільноту засудити незаконне позбавлення волі громадянина України С.Асєєва та посилити тиск на РФ з метою безумовного звільнення усіх громадян України, які утримуються як заручники на території Росії та тимчасово окупованих територіях України», — заявили в міністерстві.


  1. В «ДНР» на 15 років позбавили волі українського журналіста Асєєва.
  2. МЗС направило РФ ноту протесту через черговий «гумконвой».
  3. МЗС України висловило протест щодо незаконних виборів у Криму.