Милованов пояснив, для чого об'єднуються міністерства економіки та аграрної політики

  • Тимофій Милованов прокоментував об'єднання Міністерства економічного розвитку і торгівлі з Міністерством аграрної політики та продовольства в єдине відомство
  • Міністр економіки заявив, що об'єднання міністерств має пришвидшити реалізацію ключових реформ

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов прокоментував об'єднання Міністерства економічного розвитку і торгівлі з Міністерством аграрної політики та продовольства в єдине відомство. Про це повідомили на сайті Кабінету міністрів України, передає Політарена.

«Безумовно, об’єднання міністерств носить не лише бюрократичний, а і стратегічний характер. І в цьому стратегічному вимірі нам критично почути ключових стейкхолдерів. З огляду на це, ми плануємо проведення координаційної зустрічі з представниками аграрного сектору для визначення больових точок і перспектив. Налагодження ефективного діалогу – наш виклик і можливість», — заявив Милованов.

За його словами, об’єднання має на меті пришвидшення реалізації ключових реформ, таких як: приватизація державних підприємств, запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, детінізація аграрних ринків та земельних відносин, лібералізація трудових відносин – збільшення кількості легальних робочих місць, розширення доступу до міжнародних ринків, перезавантаження системи професійного навчання, модернізація підходів до наукових досліджень та запровадження інновацій в аграрному секторі.

Міністр також зазначив, що детальний опис реформи представлять у програмі уряду, яка буде представлена на розгляд парламенту.


  1. Верховна Рада призначила персональний склад нового Кабміну.
  2. Депутати обрали нового прем'єр-міністра України.
  3. Гройсман відзвітував про здобутки свого Кабміну.