Москалькова розповіла, чому до Сенцова не пускають українського омбудсмена

  • Уповноважена з прав людини Росії Москалькова прокоментувала, чому до заручника Сенцова не пускають омбудсмена Денісову
  • Москалькова заявила, що Сенцов не просив про те, щоб його відвідувала український омбудсмен

Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова заявила, що українського омбудсмена Людмилу Денісову не пускають до заґратованого в РФ українця Олега Сенцова через те, що полонений не просив про це. Таку заяву Москалькова зробила у Києві під час зустрічі з журналістами, повідомляє Політарена.

Росіянку запитали, чому до Олега Сенцова не пускають Уповноважену з прав людини в Україні Людмилу Денісову.

«Питання про відвідування у нас зараз не стоїть. Його (Сенцова, — Ред.) відвідує адвокат. У нього (Сенцова, — Ред.) — зв'язок з родичами. До мене з його сторони скарг не поступало. Його суд завершився і він не пред'являв клопотання про відвідування», — прокоментувала Москалькова.

На уточнювальне запитання, чи пустять Денісову до Сенцова після відповідного клопотання росіянка відповіла, що не готова відповісти на нього.

«Я не готова відповісти на це питання, оскільки воно знаходиться в компетенції федеральних органів виконавчої влади», — сказала омбудсмен Росії.

15 липня Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова прибула з робочим візитом до Києва, де зустрілася з українським омбудсменом Людмилою Денісовою. Переговори між Москальковою та Денісовою продовжаться 16 липня в Москві.


  1. Денісова і Москалькова домовилися про забезпечення ув'язнених медичною допомогою.
  2. Пєсков розповів про що була та скільки тривала розмова Путіна і Зеленського.
  3. Геращенко шкодує, що не обміняла російських ГРУшників на Сенцова.